javadgasemi

  • Member since May 2022
  • 0 contributed posts
About javadgasemi

چرا سقف کشسان را انتخاب کنیم؟
انعطاف پذیری : اساساً یک سقف کشسان یک بوم الاستیک است. این بدان معنی است که در نحوه استفاده از آن بسیار انعطاف پذیر است. هر نوع روشنایی، تهویه یا سیستم هشدار را در خود جای می دهد. همچنین می توان آن را به شکل های بی شماری مانند منحنی ها، موج ها و قوس ها درآورد. انتخاب رنگ‌ها، بافت‌ها، الگوها یا چاپ تقریباً نامحدود است.
ضد آب: آیا می دانستید که سقف های کشیده از فیلم های PVC ساخته شده اند؟ آنها همچنین ضد آب هستند و از خطر سیل و نشت اتاق ها جلوگیری می کنند. هنگامی که نشتی اتفاق می افتد، سقف برای جا دادن آب گسترش می یابد. پس از حذف ایمن، به فرم استاندارد خود باز می گردد.
بهره وری انرژی: شکاف هوا بین سقف اصلی و سقف کشیده می تواند به ارائه عایق کمک کند. این می تواند با کمک مواد صوتی اضافی و عایق در فضای هوایی تقویت شود.
سقف چاپ شده : یکی از هیجان انگیزترین جنبه های سقف کشسان این است که می توانید هر طرحی را که می خواهید چاپ کنید و به شما امکان می دهد یک فاکتور "عجب" واقعی برای کسب و کار یا خانه خود ایجاد کنید. شرکت ها ممکن است بخواهند یک سقف منحصر به فرد برای نشان دادن نام تجاری یا پرفروش ترین محصول خود داشته باشند. آسمان آبی با ابرها یک انتخاب محبوب برای خانه ها است. بدون نیاز به تعمیر کف!
تعمیر و نگهداری کم: اگر هنوز نمی دانستید، سقف های کشیده بسیار قابل اعتماد و محکم هستند. ما برای سقف کشسان 10 سال ضمانت ارائه می دهیم. تمیز کردن آنها بسیار ساده است و از خوردگی یا رطوبت نیز رنج نمی برند. تراکم ته نشین نمی شود و سقف های کشیده به عوامل شیمیایی مانند مواد شوینده واکنش نشان نمی دهند. می توانید مطمئن باشید که هیچ پوسته شدن، پوسته شدن یا ترک خوردن رنگی که ممکن است با سقف گچ کاری شده استاندارد پیش بینی کنید، وجود ندارد.
سبک وزن: سقف های کششی را می توان بر روی ساختمان های موجود نصب کرد. وزن غشاء کمتر از 240 گرم در متر مربع است، بنابراین ساختار موجود را تحت فشار قرار نمی دهد.
به راحتی قابل تعویض : سقف کشسان شما از طریق قاب های آلومینیومی به دیوارهای شما متصل می شود. اگر می خواهید طرح خود را به روز کنید یا رنگ خود را تغییر دهید، حذف و جایگزینی آن فوق العاده آسان می شود.
زیست محیطی: آنها 100٪ قابل بازیافت هستند.
نصب سریع و آسان
تقریبا هیچ محدودیتی برای فناوری سقف کشسان وجود ندارد. توانایی سفارشی کردن شکل، رنگ و نوع غشاء مطابق با نیازهای شما دلیل اصلی استفاده از سقف های کشسان نسبت به سایر سقف های قدیمی است.

Profile Details
javadgasemi has not enetered any profile details yet.
Join our Community!

Our community is FREE to join. To participate you must either login or register for an account.

ADVERTISEMENT
FREE EMAIL NEWSLETTER

Receive news, sky-event information, observing tips, and more from Astronomy's weekly email newsletter. View our Privacy Policy.

ADVERTISEMENT
ADVERTISEMENT
Find us on Facebook