Blog kulinarny

  • Member since January 2021
  • 0 contributed posts
About Blog kulinarny

https://www.przez-zoladek-do-serca.pl/

Jesteś na wakacjach lub chcesz dobrze zjeść w jakimś mieście? Sprawdź naszego jedzeniowego bloga oraz sprawdź czy restauracja nad którą się zastanawiasz jest dobra dla Twojego żołądka i portfela!

 

Przez żołądek do serca to strona o tematyce gastronomicznej tworzona przez dwójkę osób zakochanych w jedzeniu, którzy pragną odwiedzić jak najwięcej restauracji ile tylko mogą w swoim pewnie krótkim, ale wartościowym życiu. Na naszej stronie przeczytasz autorskie recenzje na temat dań zamówionych przez nas w lokalach na Śląsku, Polsce i za “granico”. Najtrudniejszym z etapów jedzenia poza domem jest wybór lokalu, a zamawiając dania nie warto oszczędzać. Bierzemy pod lupę nie tylko kuchnię tradycyjną, polską, ważna dla nas jest każda popularna knajpa, którą możecie znaleźć w Internetach. Jemy w lokalach i je opiniujemy po to, abyście nie zawiedli się zamawiając dania. Nieraz jest tak, że recenzje opublikowane w Internecie są nieprawdziwe i wykupione. Nasze teksty są w 110% autorskie, nie bierzemy pieniędzy za opublikowanie recenzji.

 

Pst… Masz swoją restaurację, której jeszcze nie ma u nas? Napisz do nas na wiadomość mailową lub skontaktuj się przez formularz kontaktowy na stronie. Przyjdziemy do Ciebie kiedy tylko będziemy mieć więcej czasu i pusty żołądek! 

 

Oprócz wpisów tego typu, piszemy także opisy o częstych problemach polaków surfujących w Internecie. Znajdziesz tu wpisy takie jak: jak układać sztućce po posiłku jak i nasze luźne propozycje z czym jeść lub w jaki sposób podawać popularne przekąski. Masz pomysł na artykuł, który mógłby znaleźć się na blogu przez żołądek do serca? Skontaktuj się z nami!

 

Odwiedź naszego bloga gastronomicznego i przekonaj się że warto go śledzić!

Profile Details
Blog kulinarny has not enetered any profile details yet.
Join our Community!

Our community is FREE to join. To participate you must either login or register for an account.

ADVERTISEMENT
FREE EMAIL NEWSLETTER

Receive news, sky-event information, observing tips, and more from Astronomy's weekly email newsletter. View our Privacy Policy.

ADVERTISEMENT
ADVERTISEMENT
Find us on Facebook